Onze visie en missie

Visie: Zonne-energie opwekken op elke daarvoor geschikte locatie in Nederland.

Missie: Het ontwikkelen, financieren, bouwen en beheren van grond- en watergebonden zonneparken in Nederland.

Projecten

Langetermijninvestering in de toekomst

TPSolar-Konzept ontwikkelt en realiseert grootschalige zonneparken in Nederland.

De totale capaciteit van projecten die TPSolar-Konzept vanaf 2003 heeft ontwikkeld- en gerealiseerd bedraagt meer dan 150 MW.

Overzicht zonneparken? Klik hier

Project Uden

– Oppervlakte +/- 14 ha
– Aantal panelen +/- 43.000
– Capaciteit +/- 12 MWp
– Huishoudens +/- 3.500

Project Dordrecht

– Oppervlakte +/- 10 ha
– Aantal panelen +/- 22.000
– Capaciteit +/- 7,5 MWp
– Huishoudens +/- 2.100

Project Lochem

– Oppervlakte +/- 11 ha
– Aantal panelen +/- 25.000
– Capaciteit +/- 8,5 MWp
– Huishoudens +/- 2.400

Zonnepark Uden

Zonnepark Humlangen

Zonnepark Landsberg

Samenwerking

TPSolar werkt al jaren samen met Solar-Konzept uit Duitsland

 Solar-Konzept is specialist op het gebied van het bouwen van grote zonneparken. TPSolar werkt samen bij de ontwikkeling, het beheer en het onderhoud van deze parken. Zo versterken wij elkaar. Kennisoverdracht en -bescherming is een belangrijk aandachtspunt bij onze samenwerking. Hierdoor kunnen wij onze klanten een totaalpakket bieden.

Meer informatie? Klik op het onderstaande logo

Rene Hendriks

Directeur/Eigenaar

+31 (0)6 53493026
rene.hendriks@tpsolar.nl

Erik Wieffer

Directeur/Eigenaar

+31 (0)6 22916660
erik.wieffer@tpsolar.nl

Fred Hendriks

Projectondersteuning

+31 (0)6 15843829
fred.hendriks@tpsolar.nl

G. Simmerman

Financiën


gerard.simmerman@tpsolar.nl

Connor Hendriks

Projectondersteuning

Noord en Zuid

+31 (0)6 52021732
connor.hendriks@tpsolar.nl

Jos Schlangen

Projectontwikkelaar

Nederland

 +31 (0)6 29479103
jos.schlangen@tpsolar.nl

Charles vd Ven

Projectontwikkelaar

Zuid Nederland

+31 (0)6 52199243
charles.vandeven@tpsolar.nl

Stephan Roijers

Projectontwikkelaar

Zuid Nederland

+31 (0)6 52502816
stephan.roijers@tpsolar.nl

Birgit Eggl

Inkoop / Techniek

0049-17622019132
b.eggl@solar-konzept.com

Martin Voigt

Manager Financiën

0049-15140751198
m.voigt@solar-konzept.com

Team

Rene Hendriks

+31 (0)6 53493026
rene.hendriks@tpsolar.nl

Erik Wieffer

+31 (0)6 22916660
erik.wieffer@tpsolar.nl

Fred Hendriks

+31 (0)6 15843829
fred.hendriks@tpsolar.nl

Gerard Simmerman

finance
gerard.simmerman@tpsolar.nl

Connor Hendriks

+31 (0)6 52021732
connor.hendriks@tpsolar.nl

Jos Schlangen

+31 (0)6 29479103
jos.schlangen@tpsolar.nl

Charles vd Ven

+31 (0)6 52199243
charles.vandeven@tpsolar.nl

Stephan Roijers

+31 (0)6 52502816
stephan.roijers@tpsolar.nl

Birgit Eggl

0049-17622019132
b.eggl@solar-konzept.com

Martin Voigt

0049-15140751198
m.voigt@solar-konzept.com

Contact

Melbournestraat 9
1175 RM Lijnden
Nederland
info@tpsolar.nl

Meer informatie? Neem dan contact met ons op.





Ik ga akkoord met de opslag en verwerking van mijn gegevens door TPSolar.