Onze Visie en Missie

Visie: Zonne-energie opwekken op elke daarvoor geschikte locatie in Nederland.

Missie: Het ontwikkelen, financieren, bouwen en beheren van grond- en watergebonden zonneparken in Nederland.

Projecten

Langetermijninvestering in duurzame groei

TPSolar ontwikkelt, financiert, bouwt en beheert grootschalige grondgebonden zonneparken om Nederland duurzamer te maken.

Samen met haar partner Solar-Konzept heeft TPSolar de afgelopen 15 jaar meer dan 150 MW aan duurzame energie ontwikkeld en gerealiseerd.

Overzicht zonneparken? Klik hier

Project Uden

– Oppervlakte +/- 14 ha
– Aantal panelen +/- 43.000
– Capaciteit +/- 12 MWp
– Huishoudens +/- 3.500

Project Dordrecht

– Oppervlakte +/- 10 ha
– Aantal panelen +/- 22.000
– Capaciteit +/- 7,5 MWp
– Huishoudens +/- 2.100

Project Lochem

– Oppervlakte +/- 11 ha
– Aantal panelen +/- 25.000
– Capaciteit +/- 8,5 MWp
– Huishoudens +/- 2.400

Zonnepark Uden

Zonnepark Dordrecht

Zonnepark Landsberg

Samenwerking

TPSolar werkt al jaren samen met Solar-Konzept uit Duitsland

 Solar-Konzept is specialist op het gebied van het bouwen van grote zonneparken. TPSolar werkt samen met hen bij de ontwikkeling, het beheer en het onderhoud van de parken. Zo versterken wij elkaar. Kennisoverdracht en -bescherming is een belangrijk aandachtspunt bij onze samenwerking. Hierdoor kunnen wij onze klanten een totaalpakket bieden.

Meer informatie? Klik op het onderstaande logo

René Hendriks

Directeur/Eigenaar

+31 (0)6 53493026
rene.hendriks@tpsolar.nl

Erik Wieffer

Directeur/Eigenaar

+31 (0)6 22916660
erik.wieffer@tpsolar.nl

Birgit Eggl

Projectmanager

+49 (0)17622019132
b.eggl@solar-konzept.com

Martin Voigt

Financieel Manager

+49 (0)15140751198
m.voigt@solar-konzept.com

Connor Hendriks

Projectontwikkelaar

+31 (0)6 52021732
connor.hendriks@tpsolar.nl

Jos Schlangen

Projectontwikkelaar

 +31 (0)6 29479103
jos.schlangen@tpsolar.nl

Charles vd Ven

Projectontwikkelaar

+31 (0)6 52199243
charles.vandeven@tpsolar.nl

Stephan Roijers

Projectontwikkelaar

+31 (0)6 52502816
stephan.roijers@tpsolar.nl

Gerard Simmerman

Financiën

gerard.simmerman@tpsolar.nl

Hashim Fatmi

AutoCAD/3D ontwerper

hashim.fatmi@tpsolar.nl

Team

Rene Hendriks

+31 (0)6 53493026
rene.hendriks@tpsolar.nl

Erik Wieffer

+31 (0)6 22916660
erik.wieffer@tpsolar.nl

Birgit Eggl

0049-17622019132
b.eggl@solar-konzept.com

Martin Voigt

0049-15140751198
m.voigt@solar-konzept.com

Connor Hendriks

+31 (0)6 52021732
connor.hendriks@tpsolar.nl

Jos Schlangen

+31 (0)6 29479103
jos.schlangen@tpsolar.nl

Charles vd Ven

+31 (0)6 52199243
charles.vandeven@tpsolar.nl

Stephan Roijers

+31 (0)6 52502816
stephan.roijers@tpsolar.nl

Gerard Simmerman

Financiën

gerard.simmerman@tpsolar.nl

Hashim Fatmi

AutoCAD/3D ontwerper

hashim.fatmi@tpsolar.nl

Contact

Melbournestraat 9
1175 RM Lijnden
Nederland
info@tpsolar.nl

Meer informatie? Neem dan contact met ons op.





Ik ga akkoord met de opslag en verwerking van mijn gegevens door TPSolar.