Onze visie en missie

Visie: Zonne-energie opwekken op elke daarvoor geschikte locatie in Nederland.

Missie: Het ontwikkelen, financieren, bouwen en beheren van
grote zonneparken in Nederland.

Projecten

Langetermijninvestering in de toekomst

TPSolar-Konzept ontwikkelt en realiseert grootschalige zonneparken in Nederland.

De totale capaciteit van projecten die TPSolar-Konzept vanaf 2003 heeft ontwikkeld- en gerealiseerd bedraagt bijna 150 MW.

Overzicht zonneparken? Klik hier

Project Uden

– Oppervlakte +/- 14HA
– Aantal panelen +/- 43.000
– Capaciteit +/- 12 MW
– Huishoudens +/- 3.500

Project Dordrecht

– Oppervlakte +/- 10HA
– Aantal panelen +/- 27.000
– Capaciteit +/- 8,5 MW
– Huishoudens +/- 2.500

Project Giebelstadt

Project Humlangen

Project Landsberg

Samenwerking

TPSolar werkt al jaren samen met Solar-Konzept uit Duitsland

 Solar-Konzept is specialist op het gebied van het bouwen van grote zonneparken. TPSolar werkt samen bij de ontwikkeling, het beheer en het onderhoud van deze parken. Zo versterken wij elkaar. Kennisoverdracht en -bescherming is een belangrijk aandachtspunt bij onze samenwerking. Hierdoor kunnen wij onze klanten een totaalpakket bieden.

Meer informatie? Klik op het onderstaande logo

Team

Rene Hendriks

+31 (0)6 53493026
rene.hendriks@tpsolar.nl

Erik Wieffer

+31 (0)6 22916660
erik.wieffer@tpsolar.nl

Fred Hendriks

+31 (0)6 15843829
fred.hendriks@tpsolar.nl

Gerard Simmerman

+31 (0)6
gerard.simmerman@tpsolar.nl

Connor Hendriks

+31 (0)6 52021732
connor.hendriks@tpsolar.nl

Jos Schlangen

+31 (0)6 29479103
jos.schlangen@tpsolar.nl

Charles vd Ven

+31 (0)6 52199243
charles.vandeven@tpsolar.nl

Stephan Roijers

+31 (0)6 52502816
stephan.roijers@tpsolar.nl

Birgit Eggl

0049-17622019132
b.eggl@solar-konzept.com

Martin Voigt

0049-15140751198
m.voigt@solar-konzept.com

ons team

Rene Hendriks

+31 (0)6 53493026
rene.hendriks@tpsolar.nl

Erik Wieffer

+31 (0)6 22916660
erik.wieffer@tpsolar.nl

Fred Hendriks

+31 (0)6 15843829
fred.hendriks@tpsolar.nl

Gerard Simmerman

finance
gerard.simmerman@tpsolar.nl

Connor Hendriks

+31 (0)6 52021732
connor.hendriks@tpsolar.nl

Jos Schlangen

+31 (0)6 29479103
jos.schlangen@tpsolar.nl

Charles vd Ven

+31 (0)6 52199243
charles.vandeven@tpsolar.nl

Stephan Roijers

+31 (0)6 52502816
stephan.roijers@tpsolar.nl

Birgit Eggl

0049-17622019132
b.eggl@solar-konzept.com

Martin Voigt

0049-15140751198
m.voigt@solar-konzept.com

Contact

Melbournestraat 9
1175 RM Lijnden
Nederland
info@tpsolar.nl

Wilt u meer informatie over TPSolar? Neem dan contact met ons op.